מאלי 2011-2015

המלחמה הפורצת במאלי משאירה עשרות אלפי פליטים וחולים ברחבי המדינה ומצילים ללא גבולות שולח משלחת של רופאים ישראלים וצרפתים לפעילות במדינה הפעילות כוללת : טיפול בפצועים , שיקום בית יולדות בכפר אטורה
במהלך שנת 2013 למעלה מ 200 יתומים טופלו על ידי נציגי הארגון במדינה לאחר שאובחנו להם בעיות רפואיות קשות
באוקטובר 2013 נציגי הארגון במאלי דוקטור דיארה מגיע לצפון המדינה לאחר טביעתה של ספינה וצורך בטיפול ושיקום מאות פליטים שם הוא גם עושה קורס עזרה ראשונה לעשרה אנשי אבטחה בצפון המדינה בגבול עם ניגריה

מאלי

יוני 2018

מצילים ללא גבולות ממשיכים במאמצים ההומניטריים במאלי.
SSF פעילה במאלי מאז 2012 באמצעות נציגיה המקומיים ועם צוות רפואי מסור מאוד. למעלה מ8,000  איש טופלו כחלק מעשרות תוכניות למניעה, ייעוץ וטיפול. SSF מחויבת לסייע לעם המקומי, לא רק עם הצרכים הבריאותיים שלהם, אלא גם בתחומים אחרים.
בנוסף, בשנת 2015 נפתח בית מחסה לילדים יתומים ועזובים.

אריה לוי, נשיא SSF, ביקר במרכז החינוכי שנמצא ב Ouolodo County. המרכז פועל בצורה חלקה והוא משמש את כל הכפרים בסביבה, שכן זה הפך למרכז של SSF לפעילות חינוכית, חברתית ורפואית המסייע  לילדים ולמבוגרים באותו אזור מסוים.
 
באזור יש צורך גדול לציוד עזרה ראשונה. SSF מחויבת לספק ציוד רפואי ארוז בערכות עזרה ראשונה שתוכננו במיוחד למצבי חירום רפואיים; רוב ערכות כוללות דפיברילטור. 20 ערכות עזרה ראשונה חולקו ל -12 רופאים ו -8 אחיות במהלך טקס יפה מאוד במאלי.
אנו מקווים שהציוד הזה יציל חיים!
צוות בורקינה פאסו של SSF היה שם גם, והם קיבלו 15 ערכות עזרה ראשונה כדי לעזור להם להתמודד עם מצבי חירום במדינה שלהם.
SSF זכתה לכבוד רב לנוכחותם של נציגים משגרירות בורקינבה באירוע החלוקה.

SSF מודע לצרכים של מיומנות הגשת עזרה ראשנוה מיידית אזור מסוים, והוא מוכן להגביר את עזרתו באמצעות קורסי הכשרה מתקדמים עבור הצוותים הרפואיים שלהם.
 
לכל הפעולות הללו יש רק מטרה אחת: להציל יותר חיים.
 
FacebookTwitterYoutubeLinkedin